Trending Content

Sabahaddin Hazinoğlu ( @SabahaddinHZN ) Twitter Profile

SabahaddinHZN

Sabahaddin Hazinoğlu

🇹🇷 - TÜRKİYE - OSMANLI - HİLAFET #Fenerbahçe.. حزينوغلو #YenidenRefah #MilliGörüş

- Küllü şey'in yerciu ila aslihi.. #Borsa

Şehr-i İslambol

Joined on 14 December, 2017

  • 650 Tweets
  • 1.1k Followers
  • 1.1k Following

Quoted @yenisafak

Esenler'de maske tartışması sonrası gözaltına alınan kişi, "Nezarette defalarca kafama vurdular" demişti. Şüphelinin parmaklıklara kafa attığı görüntüler ortaya çıktı.

Şerefsiz namussuz

 3  0  0

Eğer Türk askeri eğitimini almış olsaydı, vurulmazdı.. İyi bir nişancı hareketli hedefini ortalama 5 saniye izler ve stabil hareket ediyorsa vurur.. " İstikamet sağınız dağılın marş marş ! Yat ! İstikamet solunuz dağılının marş marş ! İstikamet sağınız ! Yat ! Diye eğitim alırız

 4  1  0  Download

Ki ben nişandan ve disiplinden taktir belgesi almış bir askerdim.

 4  0  0

Replying to @ahmetsimsirgil: Bitlis'in Tatvan ilçesinde dokuz yiğidimiz şehit düştü
Milletimizin başı olsun.
Şehitlerimize rahmet, ailesine yakınlar…

 0  0  136

Replying to @ismailaga_cami: Bingöl'den kalkış yapan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehid olan kahraman askerlerimize Mevlâ Te’âlâ’…

 0  0  82

Son zamanlarda kendimi bildim bileli Cuma günündeyiz..

 1  0  0

1 hafta bana 3 gün gibi geliyor.. Aylar hafta gibi geliyor.. Ahir zamanda bu konu hakkında Hadisi şerif var.

 4  1  0

Quoted @halilkantarci

Ölürsem beni böyle hatırlayın, üzülmezsiniz.

Şehitler hisseder..

 1  0  0

Replying to @halilkantarci: Milli iradenin muhteşem sembolü: EZAN-I MUHAMMEDÎ.

 0  0  10,935

Neyse anlayan anlar artık.. Daha bir çok sıkıntı var, hangi birini yazıyım.. Şampiyon olursak, rakiplerin ahmaklığı ve bizimde bireysel performansların etkisiyle oluruz, yani bilinçsizce ve şans eseri.. Erol Bulut daha ilk haftalar kovulmalıydı, en başlardan belliydi.

 0  0  0

Sonra, iyi oynanan maçtan sonra röportajlar falan, bi şımartmalar.. Ulan iyi oynuycaklar tabi, işleri bu, niye poh pohluyorsunuz ? Adamların kafasını karıştırıyorsunuz ?

 0  1  0

Hiç bir teknik direktör, kendisinin seçmediği yardımcıları istemez, bizde Emre onu bunu herkesi çağırmış koymuş teknik direktörün yanına, al bunlarla çalış demiş, adamda sıkıntı çıkmasın diye kabul etmiş..

 0  1  0

Teknik direktör, takım üzerinde kendi hakimiyetini ister, elinin üstünde bir el olsun istemez.. Avrupada başkanlar dahi karışamaz teknik direktöre.. Biz Emre'yi kabus gibi Erol Bulut'un başına dikmişiz..

 0  1  0

Birdee en önemlisi, Caner gibi cıvık ve sürekli kahkaha atan bir insan Fenerbahçe'de kaptan olamaz.. Ozan gibi yalaka ve kimseye liderlik yapamayacak oyuncu, Fenerbahçe'de kaptan olmaz.. Fenerbahçe'de kaptan Gustavo olur, Gökhan olur, ilerde de Pelkas olur.

 0  1  0

Sonra sportif direktör kadar saçma bişey yok, haa bunu bizim anladığımız manadaki sportif direktörlük için diyorum.. Avrupa'da sportif direktörler, Teknik direktör'ün ayakçısıdır.. Bizde tam tersi Başkandan sonra Sportif direktör geliyor.. Teknik direktör üzerinde 2 gölge var.

 0  1  0

Fenerbahçe'de stoper sorunu zaten var bunu herkes biliyor ama birde bizde şuan Novak oynamalı, ayağa pas yapan oyuncu lazım, Caner gibi şişiren değil..

 0  1  0

Samatta, Thiam, kontra atak golcusü, hızlı savunma arkasına koşu yapan, Fenerbahçe'nin rakipleri arkada boşluk bırakmıyor, kapanıylr ve temaslı oynuyor, bize rakip stoperleri sırtına alacak güçlü pivot santrfor iş yapar, Vedat gibi..

 0  1  0

Fenerbahçe'de küçük takım oyuncularında ısrar ediliyor ve alınıyor, henüz büyük takımda hangi tip oyuncular oynar bi türlü anlamıyorlar, çok cahiliz.. Ozan geniş alan oyuncusu, Fenerbahçe %90 maçlarında rakiplerin kapanmasıyla dar alanda oynuyor YANİ OLMAZ, BİZDE TUTMAZ.

 0  1  0

Bingöl'den kalkış yapan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehid olan kahraman askerlerimize Mevlâ Te’âlâ’dan rahmet, aileleri ve silâh arkadaşları için sabr-ı cemîl niyâz ediyor, azîz milletimize başsağlığı diliyoruz. Yaralı askerlerimize âcil şifâlar diliyoruz.

 376  4  82  Download

Bitlis'in Tatvan ilçesinde dokuz yiğidimiz şehit düştü
Milletimizin başı olsun.
Şehitlerimize rahmet, ailesine yakınlarına ve milletimize sabırlar dilerim

 1,183  29  136  Download

“Ve ALLAH (C.C), sana azîz bir zaferle yardım etsin."

- Fetih Suresi

 13  0  1

Milli iradenin muhteşem sembolü: EZAN-I MUHAMMEDÎ.

 24,194  304  10,935

End of content

No more pages to load