Trending Content

Rafi X (aka Czarnoksiężnik) ( @Rafi__X ) Twitter Profile

Rafi__X

Rafi X (aka Czarnoksiężnik)

#Zaorane pole nie nadaje się do polowań. A poluję na #FakeNews i #FuckLogic, co może powodować #BólDupy. Nie wierzcie nikomu w internecie, nawet mi :)

Area 69

Joined on 29 September, 2012

https://www.youtube.com/c/RafiXX

  • 3.1k Tweets
  • 156 Followers
  • 180 Following

Replying to @Stop_Cham: Stado jeleni "przeskakuje" nad BMW

 0  0  5  Download

Replying to @RozekTom: @jakubwiech Pan Poseł chyba nie wie, że Shell w PL sprzedaje nie swoją benzynę tylko produkowaną w rafinerii albo Orlenu albo…

 0  0  20

Replying to @jakubwiech: Gdybym był złośliwy, to bym napisał, że pan poseł Śmiszek - w ramach swojej małej prowokacji - reklamuje spółkę, która jest…

 0  0  125

Stado jeleni "przeskakuje" nad BMW

 35  4  5  Download

@jakubwiech Pan Poseł chyba nie wie, że Shell w PL sprzedaje nie swoją benzynę tylko produkowaną w rafinerii albo Orlenu albo Lotosu.

 690  38  20

Quoted @K_Smiszek

Nie ma to jak dobra kawa i ciastko z najlepszych stacji benzynowych w Polsce @Shell ☕️🍩

Dobrego dnia! ✌🏼

Gdybym był złośliwy, to bym napisał, że pan poseł Śmiszek - w ramach swojej małej prowokacji - reklamuje spółkę, która jest partnerem Gazpromu przy projekcie Nord Stream 2, ale po co takie złośliwości w to piękne sobotnie popołudnie 😉

 1,173  33  125

Wrzuciłem film z akcji charytatywnej związanej z WPT1313 że zmienników i wrzuciłem jako podkład muzykę że serialu Zmiennicy. No ja nie wiem, może miałem wrzucić Zenka?

 1  0  0  Download

Widzę, że #MiastoJestNasze nie zmieniło dilera lub skończyły się dostawy. Z założenia poważna organizacja, ale pisząca o różnych problemach gorzej niż #Wyborczs, a to jest już wyczyn.

 1  0  0  Download

"(..)Pomijam już fakt, że pieniądze które poszły na te bilbordy, można było przeznaczyć na realną pomoc dzieciom niepełnosprawnym, które JUŻ SIĘ URODZIŁY" - napisała jedna z mieszkanek.

A ja nie pomijam.

 0  0  0

Replying to @PKPIntercityPDP: @KlaudiuszSlezak W związku ze wzrostem zainteresowania przewozem rowerów w okresie wiosennym, pula miejsc na rowery wr…

 0  0  1

Nie no co skąd ja to mam. Dyskietka do #FDD że sterownikiem myszki na dyskietce 720KB zamiast 1440.

#retro

 3  0  0  Download

Quoted @wulgarny_gracz

Tak, jestem amatorem, a o co chodzi? Nie wierzę że studio które zebrało 200 TYSIĘCY na swoją grę, może mieć taki ból dupy o film na kanale który zna garstka ludzi.

#BólDupy o komentarze studia, o którym nawet nie słyszałem. Winni się tłumaczą i automatycznie sami o sobie piszą.

Czasem warto zostawić komentarze. Ludzie sami ocenią jak mało wartościowy jest dany komentarz, jeśli np. niby kogoś obraża.

 1  1  0

Quoted @Rafi__X

1) Pojazd niedopuszczony do ruchu.
2) Potrącenie pieszej (wg prawa jest pieszą).
3) Poniekąd ucieczka.
Policja daje #mandat 800 zł, ale wg sądu jest to kara RAŻĄCO niska, dlatego daje... 1500 zł i 10 miesięcy zakazu jazdy.

Niezły cyrk.

A teraz o teoretycznie mniejszym, ale ważnym problemie. Jak wspominałem, 6-latka na #rower'ze jest pieszym, zaś opiekun może poruszać się z dzieckiem po chodniku. Więc nie jeździmy tak jak na filmie po ścieżce rowerowej.

W tej sytuacji obie strony popełniają wykroczenia.

 1  1  0

@KlaudiuszSlezak W związku ze wzrostem zainteresowania przewozem rowerów w okresie wiosennym, pula miejsc na rowery wraz z przypisanym miejscem siedzącym, zostanie zwiększona. W pociągu nadal będzie obowiązywać 50% zajętość miejsc.

 8  2  1

O, kara za #kradzież transmisji online w polskim prawie jest dziwna. Ktoś ocenia straty na 4 mln zł, a za karę, że to robił, to mu zapłacimy za jego wczasy ponad 100 tys zł. Nie mógłby po prostu tego odrobić i oddać z procentem?

 2  0  0

#Jaśkowiak w kampanii wyborcze. Wy głodujecie? To ja też będę głodował, no ale dziś akurat nie mogę.
Czy ci aktywiści mogą dać przykład jak dbać o planetę, czy zatruwają ją tak samo jak wszyscy, przez co są mało wiarygodni.

 2  1  0

Dzięki inteligentowi @a_niedzielski zakrycie ust i nosa kupione przez związki zawodowe oraz osoby prywatne będzie można sobie założyć na dupę. Kolejny odpad, kolejny zmarnowany pieniądz.
To na pewno te kominy przyczyniły się do roznoszenia #COVID19.

 1  0  0

Replying to @remizapl: Prosimy! Podaj dalej!

 0  0  38  Download

Ukradł mi tekst #zaorane! I do tego pewnie imiennik!

 1  2  0

Replying to @MarSypniewski: Leży gospodarka, edukacja, służba zdrowia. Czym zajmuje się Sejm? Opodatkowaniem przebudowanych kamperów i walką z hulaj…

 0  0  151

Replying to @kaliber308win: @RMF24pl Zaskakujący ? Przecież Izba Dyscyplinarna SN nie jest sądem, zatem jak mogła skutecznie odsunąć sędziego od orz…

 0  0  1

@RMF24pl Zaskakujący ? Przecież Izba Dyscyplinarna SN nie jest sądem, zatem jak mogła skutecznie odsunąć sędziego od orzekania ?

 5  0  1

Prosimy! Podaj dalej!

 55  2  38  Download

Leży gospodarka, edukacja, służba zdrowia. Czym zajmuje się Sejm? Opodatkowaniem przebudowanych kamperów i walką z hulajnogami elektrycznymi...

 1,023  27  151

Quoted @kubas_782

@k_berenda @PawelBiedrzycki @MZ_GOV_PL @RMF24pl Czyli tak:
1. Maseczki są be - marzec 2020
2. Maseczki są ok, ale jak nie możesz to co innego - kwiecień/maj 2020.
3. Nie trzeba maseczek, bo wirus wyborów panuje - wakacje 2020.
4. Maseczki, przyłbice inne gówna - jesień 2020.
5. TYLKO MASECZKI - wiosna 2021 xDDDDDDDDDDDDDDDD

#Zaorane. Walka z #COVID19 trwa najlepsze. Skupiają się od najważniejszego problemu, co to na 100% chusty czy szaliki są powodem roznoszenia się koronawirusa. Skąd ten wniosek? Oczywiście z d\/py, przecież nie z badań.

 1  0  0

End of content

No more pages to load